شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 18364
بازدید: 5154

5 تا از بهترین مکان هایی که می شود کافی بار را طراحی و اجرا کرد:

مقدمه :

این روزها دیگه قهوه و قهوه خوردن مختص کافی شاپ و بیرون نیست و تقریبا در بین خیلی از ایرانی ها یک نوشیدنی رایج شده که حتما در منزل تهیه می کنند بنابراین خیلی ها دوست دارند که در دکوراسیون منزلشون یک کافی بار طراحی و پیاده سازی بشه

 

اما کافی بار چیه و چه کاربردی داره؟

 

کافی بار فضایی هست که شما در اون قهوه را آماده می کنید و کلیه لوازم مربوط به تهیه قهوه مثل دستگاه قهوه ساز، ماگ های قهوه ، فنجون ها و کلیه لوازم و اکسسوری های مربوط به اون در این فضا قرار می گیرد(یکجورهایی کافی شاپ خانگی به حساب می آید).

خوب تا اینجا با کاربرد کافی بار آشنا شدیم اما اگر در حال طراحی  فضای منزل یا محل کار برای کارفرماتون هستید  دوست دارید با ایده های بیشتری  برای پیاده سازی این فضا در منزل یا محل کار آشنا بشید خوندن ادامه مقاله را به شما پیشنهاد می کنم

 

بهترین ایده های طراحی و قرار دادن کافی بار در منزل

شلف :

اگر می خواهید در فضای آشپزخانه یا دفترکار یک کافی شاپ خانگی داشته باشید می توانید از شلف برای قرار دادن لوازم قهوه خوری استفاده کنید و اگر نمی دانید که شلف چیست بصورت خلاصه قفسه های فلزی یا چوبی هستند که بخاطر نوع طراحی شان باعث زیبایی فضا می شود و می توان از آن ها در هر گوشه و کناری در منزل یا دفترکار استفاده نمود.

  7پارامتر مهم برای طراحی و دکوراسیون فضا به سبک صنعتی که شما نمی دانید !!!

 

یک فضای گوشه در آشپزخانه یا دفترکار :

اگر دوست دارید که که کافی بار یک حالت دنج و خلوت گونه داشته باشد می توانید یک فضای گوشه در دفتر کار یا آشپزخانه تان را به این فضا اختصاص دهید.

 

 

گوشه های پرت :

شاید از این که خونه تون گوشه و کنارهای پرت و ناکارآمد داشته باشد اعصاب تون به هم بریزه اما با داشتن ایده هایی برای استفاده از این گوشه ها دیگه نیازی به ناراحتی نیست. یکی از ایده ها پیاده سازی کافی بار برای این جور جاها هست اگر در فضای منزل یا محل کار تون چنین فضاهای پرت و ناکارآمدی دارید می تونید برای این منظور از آن ها استفاده کنید.

 

 

زیر پله :

با توجه به اینکه مساحت زیر پله به نسبت کم هست و شاید برای طراحی کمد زیاد مناسب نباشه میشه از اون برای طراحی کافی بار استفاده کرد. مطمئنا میشه که در فضای زیر پله یا فضای اطراف آن یک کافی بار مناسب و زیبا پیاده سازی کرد.

 

 

آشپزخانه :

 

آخرین فضای داخلی پیشنهادی داخل آشپزخانه هست . می تونید در صورتی که در آشپزخانه فضای کافی برای کافی بار دارید یک کابینت اختصاصی برای این منظور طراحی کنید و قهوه خوری مخصوص خودتون را داشته باشید.

 

بالکن سر پوشیده :

 

گاهی اوقات هم بعضی افراد دوست دارند که در فضای بیرون مثل تراس و بالکن قهوه بنوشند در صورتی که تراس تون سر پوشیده باشد می تونید با پیاده سازی یک کافی بار در این فضا لذت نوشیدن قهوه در فضای بیرون را تجربه کنید.

  کوارتز یا کورین !! بهترین سنگ برای صفحه کابینت کدام است؟

 

 

خوب مقاله ما در زمینه بهترین ایده های طراحی کافی بار در همین جا به پایان رسید اگر شما هم فضای خاصی برای این منظور در ذهن تون دارید می تونید آن را در همین مقاله کامنت کنید تا سایر دوستان نیز استفاده کنند.

اگر این مقاله را بعنوان یک طراح مطالعه نموده اید به شما پیشنهاد می کنم تا نگاهی به آرشیو آبجکت های کافی شاپ ما بیندازید تا شاید بتوانید در طراحی تان از ان ها استفاده نمایید. اگر دوست دارید یک کافی بار خانگی زیبا برای فضای منزل تان طراحی کنیم از بخش تماس با ما می توانید با کارشناس ما در این زمینه مکالمه نمایید.

4/5 - (4 امتیاز)