شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 39590
بازدید: 649

چگونه در تری دی مکس یار عضو سایت شویم؟

مقدمه:

برای استفاده از خدمات تری دی مکس یار شامل خرید تکی محصولات ، خرید اشتراک ویژه و یا دانلود رایگان فایل ها لازم است که حتما عضو سایت شوید. یکی از مزایای عضویت در سایت این است که هر فایلی را که خرید کنید در داشبورد شما برای همیشه باقی می ماند.

عضویت در سایت یک فرآیند بسیار ساده و راحت است و فقط چند لحظه از وقت شما را بیشتر نمی گیرد اما برای همیشه در خرید و دانلود فایل ها راحت خواهید بود.

مراحل عضویت در سایت :

عضویت در سایت بسیار ساده و راحت است و طبق این راهنما شما می توانید عضو سایت شوید.

در مرحله اول مطابق تصویر بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید

در اینجا شما باید برای خودتان یک نام کاربری تعیین کنید و در دو فیلد دیگر نیز موبایل و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید. در صورتی که ایمیل و یا موبایل اشتباه وارد نمایید و در ورود به سایت یا دانلود فایل دچار مشکل شوید نمی توان مشکل شما را حل نمود.حتما ایمیل و موبایل حقیقی خود را وارد نمایید.

با کلیک بر روی دکمه ثبت نام، عملیات ثبت نام به پایان می رسد و به صورت خودکار به صفحه ورود به سایت منتقل می شوید.

ورود به سایت :

خوب تا اینجا کارتان عالی بود. در این مرحله شما باید با مشخصاتی که در مرحله ثبت نام وارد کرده اید وارد سایت شوید. شما به دو طریق می توانید وارد سایت شوید.

  راهنمای دانلود فایل از سایت

ورود از طریق نام کاربری و گذرواژه :

در اینجا می توانید از طریق نام کاربری و گذرواژه ای که در مرحله ثبت نام وارد نمودید در سایت وارد شوید. اگر ایمیل یا موبایل معتبر در مرحله قبل وارد کرده اید اکنون می توانید از طریق این دو پارامتر نیز می توانید به جای نام کاربری وارد سایت شوید.

ورود با شبکه های اجتماعی :

چنانچه که اکانت جیمیل یا یاهو دارید در قسمت ورود با شبکه های اجتماعی برروی  آیکن مورد نظر کلیک نمایید. در اینجا چنانچه قبلا با اکانت ایمیل خود قبل در مرورگر وارد شده باشید اگر فقط یک ایمیل یا جیمیل در مرورگر خود وارد نموده باشید به صورت خودکار وارد سایت می شوید.

اگر مثل من دو اکانت جیمیل یا یاهو بر روی مرورگر دارید اکانت دلخواه را انتخاب کنید تا وارد سایت شوید.

اگر هیچ ایمیل یاهو و یا جیمیلی را در مروگر وارد نکرده باشید ابتدا نام کاربری و گذرواژه تان حساب جیمیل تان را در سرویس دهنده ایمیل وارد می کنید و سپس به صورت خودکار به سایت هدایت می شوید

خوب می بینید که با موفقیت وارد سایت شدیم اکنون بر روی لینک خانه کلیک کنید تا به صفحه اصلی منتقل شوید. اگر می خواهید می توانید به صفحه قبلی تان برگردید و یک بار صفحه را رفررش کنید تا ورود شما ثبت شود.

ویرایش یا تکمیل مشخصات :

اکنون که وارد سایت شده اید می توانید به بخش پیشخوان، قسمت پروفایل و سپس زیرمنوی اطلاعات حساب کاربری بروید.فیلدهای ستاره دار را در صورتی که پر نکرده اید  حتما پر کنید سپس بر روی دکمه بروز رسانی کلیک کنید.

  راهنمای شارژ کیف پول

در صورتی که موبایل یا ایمیل تان را اشتباه وارد نموده اید می توانید از همین قسمت اصلاح نمایید یا اینکه می توانید در قسمت رمز عبور گذرواژه خود را تغییر دهید.