راهنمای

سفارش طراحی

چگونه باید پروژه دکوراسیون فضای مورد نظرم را برای طراحی ثبت کنم؟

شاید اگر  این صفحه از سایت را باز نموده اید ، بخاطر این است که در مورد نحوه ثبت درخواست طراحی دکوراسیون فضای مورد نظرتان ، نیاز به راهنمایی دارید. بسیار خوشحال می شویم که شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. پروسه ثبت سفارش طراحی در تری دی مکس یار بسیار ساده و روان است.

فهرست مطالب

گام 1

برای شروع ابتدا بر روی منوی ثبت سفارش طراحی کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود بر روی دکمه فرم ثبت سفارش طراحی کلیک کنید تا به بخش مورد نظر هدایت شوید ابتدا اطلاعات شخصی از جمله نام، شماره تماس و در صورتی که ایمیل هم دارید در کادرهای مربوطه این اطلاعات را وارد نمایید .

گام ۲

در این مرحله لازم است که مشخص کنید نیاز به طراحی چه فضایی دارید. لطفا یکی از فضاهایی که در این صفحه آمده است را انتخاب نمایید . چنانچه چندین فضای مختلف برای طراحی در نظر دارید می توانید برای هر کدام جداگانه همین مراحل را طی کنید.

گام ۳

در این مرحله لازم است که متراژ فضای مورد نظر را بر حسب متر مربع اندازگیری کرده و در کادر مربوط به آن واد نمایید . چنانچه نحوه اندازه گیری و محاسبه متراژ فضای مورد نظرتان را نمی دانید در همان صفحه بر روی لینک “راهنمای محاسبه متراژ فضا ؟” کلیک نمایید و بر طبق راهنمایی های موجود شما به راحتی می توانید مساحت فضای مورد نظر به دست آورید.

  راهنمای ارائه پلان جهت ثبت سفارش

وارد کردن مساحت دقیق و واقعی فضا برای محاسبه درست هزینه طراحی و از طرفی پیاده سازی درست المان های طراحی ضروری است . کلیه ابعاد داده شده توسط شما در فضای نرم افزار به همان شکل وارد شده و فضا شبیه سازی و طراحی می شود.

مسئولیت وارد کردن مساحت درست فضا برای دریافت درست فایل طراحی فضای مورد نظرتان بر عهده شماست.

گام ۴

در این مرحله باید سبکی که برای طراحی فضای مورد نطرتان می پسندید را انتخاب کنید . از آنجایی که ممکن است در زمینه سبک های طراحی دکوراسیون اطلاعی نداشته باشید و ندانید که کدام سبک دکوراسیون را می پسندید ما در همان صفحه لینکی تحت عنوان “راهنمای انتخاب سبک طراحی” برای تان گنجانده ایم.

لطفا در صورت عدم آشنایی با سبک های طراحی دکوراسیون بر روی این لینک کلیک کنید با دیدن نمونه کارهای سبک های دکوراسیون شما می توانید تفاوت سبک های طراحی را متوجه شده و سبک مورد علاقه تان را برای دکوراسیون فضا تعیین نمایید.

چنانچه با مشاهده طرح ها

باز هم از انتخاب سبک طراحی مطمئن نبودید هیچ جای نگرانی نیست. در هنگام تماس بعد از ثبت سفارش در این زمینه راهنمایی می شوید.

9-1_2
7-1

ارسال فرم

و در پایان اگر توضیحات اضافه ای راجع به پروژه مد نظر شماست لطفا در کادر متنی مربوطه وارد نمایید و بر روی دکمه ارسال فرم کلیک نمایید

نمونه کارهای ما

به دنیای نمونه کارهای ما نگاهی بیندازید

درباره ما

تری دی مکس یار تیمی متشکل از طراحان فری لنسر بوده که به صورت آزاد در شهرهای مختلف ایران حضور دارند و از طریق اینترنت سفارشات شما را دریافت و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما را طراحی می کنند

عضویت در خبرنامه

جهت اطلاع از آخرین اخبار سایت، پیشنهادات ویژه و طرح های تخفیفی در خبرنامه سایت عضو شوید

نماد اعتماد