شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 39066
بازدید: 1216

دانلود پروژه ، صحنه آماده، رندر آماده و سکانس آماده تری دی مکس :

مقدمه :

در موارد بسیاری ممکن است برای شما هم پیش بیاید که سفارشی از کارفرما برای طراحی و دکور یک فضا دریافت کرده اید اما بنا به دلایل مختلفی مثل عدم تجربه کافی در زمینه طراحی آن فضا ، زمان محدود برای طراحی و مواردی مانند این یا از طراحی آن فضا صرف نظر می کنید یا اینکه ممکن است زمان زیادی از شما برای طراحی صرف شود .

در مواردی مانند این یکی از بهترین کارها دانلود پروژه های تری دی مکس در زمینه های مختلف می باشد. این پروژه ها حاوی آبجکت ها و تکسچر و متریال های با کیفیت ، نورپردازی ها و تنظیمات رندر خوبی هستند و اگر شما از این موارد در پروژه مورد نظرتان استفاده کنید می توانید یک رندر با کیفیت و خروجی خوب به کارفرما تحویل دهید.

دانلود سکانس آماده تری دی مکس 

بعلاوه اینکه در مواردی که تجربه کافی برای طراحی یک فضا ندارید میتوانید با دانلود یک صحنه آماده تری دی مکس از تجربیات طراحان حرفه ای تر بهترین استفاده ها را ببرید. حال از همه مزایای  دانلود رندر های آماده تری دی مکس که بگذریم شاید شما هم به دنبال دانلود آرشیوی از انواع سکانس های آماده تری دی مکس باشید . 

  دانلود آبجکت تری دی مکس

 

اگر قصد شما این است باید در همین جا شما را به آرشیو خودمان در سایت تری دی مکس یار هدایت کنم. در این آرشیو مجموعه ای بی نظیر از انواع سکانس های آماده تری دی مکس  برای طراحی فضاهایی همچون آرایشگاه ، نمایشگاه ، فضای های داخلی آپارتمان همچون اتاق خواب ، پذیرایی، نشیمن ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی ، اتاق کار ، دفتر کار ، فروشگاه و … موجود می باشد.

 

برخی از این صحنه های آماده را می توانید به رایگان دانلود کنید بعلاوه مواردی را که برای دانلود رایگان نیستند را می توانید با یک بار پرداخت اشتراک ویژه هر چقدر که نیاز دارید پروژه های تری دی مکس را دانلود کنید

اشتراک ویژه بخشی در تری دی مکس یار است که به کاربران این امکان را می دهد تا با پرداخت یک هزینه اندک، روزانه هر چقدر که نیاز دارند آبجکت ، تکسچر و سکانس آماده ، کالکشن پروژه ، کالکشن آبجکت ، کالکشن تکسچر و… را دانلود نمایند.پس اگر به دنبال دانلود رندر آماده تری دی مکس هستید به شما پیشنهاد می کنم حتما از خدمات اشتراک ویژه ما استفاده نمایید.

  دانلود آبجکت تری دی مکس
5/5 - (1 امتیاز)