شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 38799
بازدید: 2064

دانلود آبجکت  و مدل سه بعدی تری دی مکس: 

مقدمه :

دانلود ابجکت در تری دی مکس یکی از اساسی ترین و ضروری ترین المان ها برای شروع طراحی به حساب می آید . و اولین قدم ما در طراحی یک فضا بعد از رسم پلان ، طراحی و ساخت آبجکت ها به شمار می آید.
شاید برای بسیاری از افراد که تازه کار هستند و در ابتدای راه هستند ساختن و مدل سازی آبجکت ها کار بسیار سخت و زمان بری باشد از طرفی هم نمی توان تمام مدل های سه بعدی را ساخت.

حتی بسیاری از طراحان که در مدل سازی مهارت ویژه ای دارند نمی توانند تمام وقت و زمان خود را بر روی مدل سازی آبجکت ها بگذارند.
ما در این مقاله قصد نداریم که شما را با مدل سازی آبجکت آشنا کنیم بلکه قصد داریم که روش ساده تری را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن بتوانید سرعت و مهارت تان در طراحی افزایش دهید.

دانلود ابجکت تری دی مکس :

 

بله بهترین روش استفاده و دانلود انواع مدل های سه بعدی برای تری دی مکس می باشد که هم در زمان صرفه جویی می کند و هم زحمت شما در طراحی را کاهش می دهد. این مدل های سه بعدی توسط کمپانی های بزرگ و طراحانی که به صورت تمام وقت کار مدل سازی انواع ابجکت ها را انجام می دهند طراحی و تولید می شوند .

  دانلود پروژه تری دی مکس

اگر یک طراح تازه کار هستید یا اینکه در طراحی حرفی برای گفتن دارید هستید فرقی نمی کند شما می توانید با جستجو و پیدا کردن انواع ابجکت های مکس طراحی تان را با سرعت و مهارت به پیش ببرید.
البته لازم نیست که خیلی به خودتان زحمت برای جستجو در گوگل را بدهید در این آرشیو، ما امکان دانلود انواع مدل های سه بعدی تری دی مکس را فراهم نموده ایم. 

در تری دی مکس یار شما امکان دانلود انواع مدل های سه بعدی 3dmax شامل آبجکت های لوازم و مبلمان ، لوازم روشنایی ، لوازم دکوری ، کابینت های آشپزخانه، گچبری های کلاسیک ، پوشاک، مواد غذایی ، گیاهان طبیعی، آبجکت های اتاق کودک، پرسوناژ و … را به صورت رایگان دارید.

 

البته این نکته را نیز بیان کنم که چنانچه آرشیو آبجکت های رایگان 3dmax  که در سایت قرار داده ایم برای تان کافی نیست شما می توانید با تهیه اشتراک ویژه امکان دانلود سایر ابجکت های تری دی مکس را نیز داشته باشید و تعداد بیشتری در روز دانلود کنید.

  دانلود پروژه تری دی مکس

اشتراک ویژه بخشی در تری دی مکس یار است که به کاربران این امکان را می دهد تا با پرداخت یک هزینه اندک روزانه هر چقدر که نیاز دارند آبجکت ، تکسچر و پروژه آماده ، کالکشن پروژه ، کالکشن آبجکت ، کالکشن تکچسر و… را دانلود نمایند.

4.5/5 - (2 امتیاز)