شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 38868
بازدید: 1651

پروژه تری دی مکس  یا صحنه آماده ، سکانس آماده و یا رندر آماده تری دی مکس چیست ؟

مقدمه :

شاید شما هم با دیدن آرشیو پروژه های تری دی مکس در سایت تری دی مکس یار این سوال پیش آمده باشد که پروژه تری دی مکس چیست و چه کاربردی دارد؟
معمولا برای بسیاری از افراد طراحی جزء به جزء یک طرح کار سخت و زمان بری به حساب می آید چرا که در مواردی طراح باید طرح را سریع تحویل دهد و زمان کافی برای طراحی همه بخش های یک پروژه ندارد ، در موارد نیز برخی افراد برای اولین دفعات یک فضا را می خواهند طراحی کنند و با بسیاری از استاندارد های طراحی در فضاهای مختلف آشنایی ندارند.

پس کاربران با اهداف مختلف برای اینکه طراحی شان را با سرعت بیشتری به انجام برسانند معمولا به دنبال پروژه های آماده تری دی مکس می روند. یک پروژه تری دی مکس یک صحنه آماده با یک موضوع خاص است .

این پروژه شامل مجموعه ای از آبجکت های آماده مورد نیاز در آن فضا، تکسچر و متریال های مختلف که برای آن طرح لازم است، ایده ها و استاندارد های لازم برای پیاده سازی یک طرح ، نورپردازی ها بعلاوه مهمترین بخش کار تنظیمات رندر آن پروژه است که خروجی نهایی با کمک این تنظیمات مشخص می شود.

  تری دی مکس چیست

 

برخی کاربران با دانلود یک پروژه تری دی مکس فقط آبجکت های پرکاربرد آن طرح را بر می دارند و بقیه موارد کار را خودشان بر عهده می گیرند اما بسیاری از کاربران نیز از نورها و تنظیمات رندر یک پروژه در طراحی شان استفاده می کنند. 

برخی از افراد نیز با توجه به این پروژه های آماده حاوی تکسچر و متریال های با کیفیتی است از تکسچر و متریال های این طرح ها به خوبی در طراحی شان استفاده می کنند.

 

در سایت مختلف ما این پروژه ها را با عناوین دیگری همچون صحنه آماده تری دی مکس ، رندر آماده تری دی مکس ، سکانس آماده و فایل آماده تری دی مکس مشاهده می کنیم که همه آن ها به همین مفهوم که ما در اینجا برای تان توضیح دادیم اشاره دارند و اسامی دیگر برای جستجو می باشند.

در ادامه شما می توانید با نگاه کردن به آرشیو صحنه های آماده تری دی مکس در سایت ما به تنوع و گستردگی انواع فضاهایی که توسط طراحان مختلف طراحی شده آشنا شوید. اگر یک طراح تازه کار باشید این آرشیو کمک بسیار زیادی به شما در انجام اولین طرح های تان خواهد نمود . 

  آموزش انتقال فایل ها از پروژه های باز به یکدیگر در تری دی مکس

چنانچه در رابطه با این صحنه های آماده و نحوه استفاده از آن ها در طراحی تان مشکل داشتید می توانید در بخش کامنت های همان پروژه سوال خود را با ما مطرح نموده تا در کوتاه ترین زمان به سوال تان پاسخ دهیم.برخی پروژه های موجود در این آرشیو رایگان هستند. اگر پروژه ای را مشاهده کردید نیازی نیست آن را تکی بخرید می توانید آن را از طریق بخش اشتراک ویژه دانلود کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)