شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 38847
بازدید: 739

دانلود تکسچر و متریال تری دی مکس :

مقدمه :

یکی از مهمترین بخش های طراحی و مدل سازی آبجکت ها تکسچر و متریال دهی به المان های ساخته شده در فضا می باشد که در صورتی که به آبجکت ها متریال ندهیم یا اینکه متریال درستی برای آن نساخته باشیم خروجی نهایی اصلا رضایت بخش نخواهد بود.

 

به صورت پیش فرض کاربران باید برای هر المانی که طراحی می کنند متریال آن را نیز ساخته و بدان انتصاب دهند. در تری دی مکس ما نیز تعدادی متریال خام داریم که در صورتی که تنظیمات درست مربوط به هر متریال را بدانید و این تنظیمات را برای یک متریال خام اعمال کنید می توانید یک متریال دلخواه ساخته و به آن آبجکت اعمال کنید.

 

اما برای کسانی که تازه دوره های آموزش تری دی مکس خود را به پایان رسانده و اکنون اولین طرح های خود را می خواهند انجام بدهند ساختن متریال سخت و زمان بر است پس بهترین کار این است که از متریال های آماده در طراحی شان استفاده کنند.

  دانلود آبجکت تری دی مکس

البته یک آبجکت علاوه بر متریال نیاز به تکسچر نیز دارد که ساخت تکسچر کار هر کسی نیست و تکسچر ها توسط شرکت های بزرگ طراحی که امکانات و تجهیزات کافی برای عکس برداری و ساخت تکسچر ها را دارند طراحی می شوند..

 

خوب پس تا اینجا فهمیدیم که متریال ساختن کار زمانبری است و تکسچر سازی هم کار ما نیست . پس ما برای هر آبجکتی که طراحی می کنیم نیاز داریم تا تکسچر و متریال آماده آن را دانلود و در طراحی مان باز کنیم. ممکن است یک پروژه در نهایت 1000 تکسچر و حتی بیشتر هم داشته باشد.

 

اما اگر به دنبال دانلود تکسچر و متریال تری دی مکس هستید از شما دعوت می کنم از آرشیو ما در تری دی مکس یار دیدن نمایید. ما آرشیوی غنی از انواع تکسچر و متریال های تری دی مکس شامل چوب ، سنگ ، سنگریزه ، آسفالت ، مواد غذایی ، کاشی ، سرامیک ، فلز و … را داریم.

 که هم می توانید تعدادی از ان ها رایگان دانلود کنید و هم می توانید با تهیه اشتراک ویژه بقیه موارد را نیز دانلود و در طراحی تان استفاده کنید.

  دانلود پروژه تری دی مکس

اشتراک ویژه بخشی در تری دی مکس یار است که به کاربران این امکان را می دهد تا با پرداخت یک هزینه اندک روزانه هر چقدر که نیاز دارند آبجکت ، تکسچر و پروژه آماده ، کالکشن پروژه ، کالکشن آبجکت ، کالکشن تکچسر و… را دانلود نمایند

5/5 - (1 امتیاز)